Dyskusyjny Klub Filmowy "Fabryka Filmu"
0
193
data rozpoczęcia:
22.05.2026 19:00
data zakończenia:
22.05.2026 20:00
miejsce:
adres:
Fabryka Kultury, ul. Cieszyńska 2
Szanowni Państwo!
Wszystkich zainteresowanych dobrym kinem, niebanalnymi filmami i interesująca dyskusją zapraszamy na inauguracyjne spotkanie miłośników X Muzy, w salce projekcyjnej „Fabryki Kultury.
Nasze spotkania to coś więcej niż zwykły seans: to okazja, by zatrzymać się na chwilę, spojrzeć głębiej w świat przedstawiony na ekranie i odkryć różne perspektywy dzięki rozmowie z innymi miłośnikami kina. Nie trzeba być ekspertem – wystarczy ciekawość i otwartość na rozmowę.
Raz w miesiącu zapraszamy na wybrany film, który zapowiemy prelekcją, a później omówimy w szerokiej dyskusji z zainteresowanymi, którzy zechcą pozostać po seansie
źródło:
Zobacz również:
33