Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Był Sobie Pies 2 – dubbing

data rozpoczęcia:
2019-10-04 16:00:00
data zakończenia:
2019-10-10 00:00:00
miejsce:
adres:
Kino "Piast", ul. Ratuszowa 1
Był Sobie Pies 2 – dubbing Był Sobie Pies 2 – dubbing

USA/Hong Kong/Indie, 2019, 109`, od lat 7, reż.: Gail Mancuso, wyk.: Dennis Quaid, Marg Helgenberger, Betty Gilpin i inni.

Familijna komedia przygodowa.

UWAGA! Premiera ogólnopolska w Cieszynie!!! Bilety: 18,00 zł (norm.); 14,00 zł (ulg. - dla dzieci, studentów, rencistów i emerytów).

Życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem! Marcin Dorociński użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina! Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Czasem jednak trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Póki dziewczynka jest mała, zadanie jest dość proste, choć czasem trzeba ochronić ją przed rozbrykanym koniem, ale z biegiem czasu CJ dorasta i wyzwania dla Baileya też stają się coraz większe i trudniejsze. Na szczęście Bailey wiele już przeżył i sporo się o ludziach nauczył. To ważne, bo tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i... pogodzić skłóconą rodzinę...

Zobacz również: