Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci! "Tygrys Pietrek" w Tramwaj Cafe

data rozpoczęcia:
2019-10-20 11:00:00
data zakończenia:
2019-10-20 12:00:00
miejsce:
adres:
Kawiarnia Tramwaj Cafe
Bezpłatne przedstawienie dla dzieci! "Tygrys Pietrek" w Tramwaj Cafe Bezpłatne przedstawienie dla dzieci! "Tygrys Pietrek" w Tramwaj Cafe

W najbliższą niedzielę, 20 października szykuje się nie lada atrakcja dla najmłodszych "pasażerów" cieszyńskiej kawiarni Tramwaj Cafe. Przed południem do "tramwaju" zawita bowiem Tygrys Pietrek, który poruszy ważne tematy takie jak strach, odwaga, rodzina, a także stawianie czyjegoś dobra ponad swoje.

Przedstawienie "Tygrys Pietrek" kierowane jest w głównej mierze do młodszych odbiorców. Głównym bohaterem się mały i bojący się wszystkiego tygrysek. Po spotkaniu z dorosłymi i zarazem bardzo odważnymi tygrysami, traci tygrysie paski, które są symbolem tygrysiej odwagi. Maluch wyrusza w świat w poszukiwaniu odwagi. Stara się zdobyć ją na różne sposoby, spotykając interesujące i barwne postaci.

"Tygrys Pietrek", powstał na podstawie tekstu Hanny Januszewskiej i jest kolejnym projektem, który przygotował Maleńki Teatrzyk Roberta Kalisza. W przedstawieniu występują Beata Kobis oraz Robert Kalisz. Za muzyczną część przedstawienia odpowiada Bohdan Palowski, zaś wszystkie lalki zaprojektowała i wykonała Jolanta Wozimko. Przedstawienie "Tygrys Pietrek" wystawione zostanie w kawiarni Tramwaj Cafe (ul. Mennicza 44) w Cieszynie, w najbliższą niedzielę, 20 października o godz. 11:00. Wstęp wolny!

Zobacz również: