Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Barbarian Race - Ustroń 2023

data rozpoczęcia:
21.04.2023 20:00
miejsce:
adres:
Kolej Linowa "Czantoria", ul. 3 Maja 130
Barbarian Race - Ustroń 2023 Barbarian Race - Ustroń 2023

Piątek - 20:00 Peak 28
Sobota - Barbarian Opener + Arrow + Barbarian Kids
Niedziela - Barbarian Race + Pain! + Barbarian Kids

Już teraz zapisz się na 3 formuły i zgarnij Monolit! Wystarczy że zapiszesz się na 3 z 4-ech (Obowiązkowy Race + Peak28,Arrow,Opener)

Barbarzyńcy! Wódz przygotował dla Was prawdziwą OCR-ową petardę!
Zróżnicowane poziomy trudności, ponad 30 najlepszych barbarzyńskich przeszkód czyli to co lubicie najbardziej: morderczy wycisk i dużo świetnej zabawy.

Peak28
1600 m przy nachyleniu 28% w nocnej osłonie przy świetle pochodni
Na mecie na wszystkich czeka pamiątkowy medal 

Opener
To prawdziwa kuźnia Barbarzyńców czyli formuła przygotowana dla osób, które chcą spróbować swoich sił w Barbarianie jednak do tej pory uważały go za zbyt trudny bieg.

Specjalnie dla Was zmodyfikowaliśmy nasze przeszkody. Nadal są najwyższej jakości, ale zmniejszyliśmy ich stopień trudności tak aby każdy mógł w pełni cieszyć się swoją przygodą w barbarzyńskim OCR. W Opener nie ma fali Elite. Za niepokonanie przeszkody uczestnik wykonuje 20 x padnij powstań. Na mecie na wszystkich czeka pamiątkowy medal

W formacie Race możecie wystartować w fali PRO, Elite w kategoriach wiekowych lub falach Open. W falch open prowadzona jest również klasyfikacja, jeśli uczestnik nie pokona przeszkody doliczana mu jest kara czasowa do końcowego wyniku.
Dodatkowo dla najmłodszych Wojowników odbędą się starty w formule Barbarian Kids!

Uwaga - start dla dzieci z Ustronia za Free! Należy się zapisać w kasach biletowych koleilinowej Czantoria - tylko do piątku przed zawodami!


 

Zobacz również: