Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wkrótce

Another Pink Floyd

data rozpoczęcia:
04.02.2023 19:00
miejsce:
adres:
Teatr im. Adama Mickiewicza, Plac Teatralny 1
Another Pink Floyd Another Pink Floyd

Zapraszamy na Koncert Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na koncert w Cieszynie zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera i Bajm

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.

Pojawi się także kilka niespodzianek muzycznych dlatego tym razem oprócz najbardziej znanych utworów Pink Floyd, które muszą się pojawić zespół sięgnie także po rzadziej wykonywane suity których widzowie bardzo często domagają się na koncertach.
Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe.

Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", “Sorrow, What Do You Want From Me” czy “High Hopes” a także te z początku okresu działalności zespołu Pink Floyd.

Partie wokalne wykona Norman Power a wraz z nim na scenie wystąpi 10 muzyków.
Nie siedź w domu idź na koncert !!!

Zobacz również: