Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

50 lat AKF Klaps - Magiczne szkło. Zbiorowa wystawa fotografii

data rozpoczęcia:
2019-03-22 00:00:00
data zakończenia:
2019-04-23 00:00:00
miejsce:
adres:
AKF "Klaps", ul. Cieszyńska 2
brak zdjęcia 50 lat AKF Klaps - Magiczne szkło. Zbiorowa wystawa fotografii
Organizator: Gminny Ośrodek Kultury
Telefon: 33 856-10-99  
Otwarcie wystawy odbędzie się 22.03.2019, o godz. 18:00

O wystawie
Poszukując tematu zdjęć, natknęłyśmy się na materiał jakim jest szkło. Szkło, z jednej strony tak trudne do realizacji materiału zdjęciowego, po bliższym oswojeniu się z jego transparentnością, okazało się skarbnicą możliwości w tworzeniu magicznych obrazów.

Nikola Gruszka – lat 11, oprócz fotografii w jej kręgu zainteresowań znajduje się również gimnastyka akrobatyczna. Na spotkania grupy fotograficznej uczęszcza od 2 lat. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła zwracając uwagę na otaczający ją krajobraz.

Magdalena Kusz – lat 12, na spotkaniach fotograficznych w Klapsie pojawiła się przed niespełna rokiem, przede wszystkim poszukując nowych koleżanek. Poza fotografią uczy się grać na flecie poprzecznym, interesuje się też matematyką. W fotografii ceni możliwość kreowania obrazu.

Julia Gabryś – lat 10, od niespełna roku uczestnicząc w spotkaniach grupy fotograficznej powoli odkrywa możliwości medium jakim jest fotografia. Rozpoczynając od fotografowania pejzaży powoli odkrywa również możliwości realizacji zdjęć z wykorzystaniem martwej natury. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki.
Zobacz również: