31 FINAŁ WOŚP

Gmina Chybie, hala sportowa

 

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2023 W GMINIE CHYBIE

21 stycznia (sobota) –  9.30 – 15.00, hala sportowa, Turniej siatkówki

Od wielu lat Mirosław Wardas organizuje rozgrywki, a zarząd RKS „Cukrownik – Chybie” użycza nam hali sportowej, z kolei zawodnicy i uczestnicy zbierają datki do puszki Orkiestry. Zapraszamy do kibicowania!

 

28 stycznia (sobota) –  „Klub pod amfiteatrem”

19.00 –  Bitwa o gadżety

20.00 –  koncert „8 lat w Tybecie”

8 lat w Tybecie to piątka silnych charakterów ze Śląska Cieszyńskiego. Pracowitość, determinacja i upór w dążeniu do celu to dla nich kwestie nadrzędne. W swoich utworach przekładają treść ponad formę, stawiając na naturalność i wiarygodność. Swoje własne, charakterystyczne rockowe brzmienie ustanowili w 2019 roku albumem „Betonu nie spalą”, nominowanym do tytułu „Płyta Rocku” Antyradia. Zespół aktualnie pracuje nad drugim długogrającym albumem. Premiera pierwszych singli promujących nowe wydawnictwo już niedługo!

Z okazji 31 Finału WOŚP zapraszamy na świetny koncert.

 

29 stycznia (niedziela) – cała gmina Chybie

7.00 – 19.00 kwesta na ulicach gminy

9.00 – 19.00 –  odwiedziny w Sztabie (Klub pod amfiteatrem): kiermasz ciast, fotobudka, kawiarnia

Nasz Finał zaczyna się w niedzielę o 7.00. Wolontariusze ruszają z puszkami, a w Sztabie przygotowuje się porcje ciast i parzy kawę. Rozglądajcie się za uśmiechniętymi osobami z identyfikatorem i kolorową puszką, albo odwiedźcie nas w Klubie pod amfiteatrem. Podejmiemy Was pysznymi ciastami, pogawędką i kawą. Uruchomimy też fotobudkę, żebyście mogli sobie zrobić pamiątkowe, finałowe zdjęcie. Bądźmy razem.

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!