Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Bajka - Uczą króla dzieci segregacji śmieci

Gdzie:
Brenna sala Kajledoskop - amfiteatr

Kiedy:
20 kwietnia 2018 (piątek) g. 16:00

Opis:

Miłośników bajek zapraszamy na przedstawienia teatralne, które odbędzie się w sali Kalejdoskop w amfiteatrze w Brennej (ul. Malinowa 2b).

20 kwietnia (piątek) o godzinie 16:00 zapraszamy na bajkę pt. „Uczą króla dzieci segragacji śmieci” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa.

Wstęp wolny!

 „Uczą króla dzieci segregacji śmieci”

Każdy powinien wiedzieć, po co właściwie segregujemy śmieci. Ta misja pozwala nam utrzymywać czystość na naszej planecie. Trzeba mieć szacunek wobec przyrody, wiedzę na temat recyklingu i odrobinę chęci do dbania o porządek. Chyba każdy człowiek woli żyć w czystym i zadbanym świecie, czas więc na ekologię!

Pewnego dnia Pszczółka Basia, za sprawą tajemniczej mapy, trafia do Śmiecikowa. Królestwem, które wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci, rządzi żabi król- Śmieciosław. Na drodze małej pszczółki staje Miś- bałaganiarz i Tygrysek- porządniś, który jest nieszczęśliwy, że musi żyć w tak brudnym królestwie. Basia idzie do Króla i odkrywa jego tajemnicę. Czy uda się jej przekonać go do segregacji śmieci i porządku?

Kontakt z redkacją .