Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Mikołajkowy teatrzyk "Fabryka śniegu"

Gdzie:
Zamarski Filia GOK

Kiedy:
08 grudnia 2017 (piątek) g. 15:30

Opis:

Małych i dużych. Dziewczynki i chłopców. Zapraszamy do Zamarsk na wyjątkowe przedstawienie pt. „Fabryka śniegu”. Dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na wsparcie 2-letniego Szymona Zamarskiego, który czeka na operację ratującą jego życie.

„Fabryka śniegu” to piękna baśń, której akcja toczy się hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami. To właśnie tam Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii. Nikt nie potrafi poradzić sobie z jej naprawą, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Tego dowiecie się sami przychodząc do Zamarsk w piątek 8 grudnia o 15:30. Autorką scenariusza i reżyserką jest Anna Bączek-Lieber.

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w filiach GOK w Kończycach Wielkich, Pogwizdowie i Zamarskach.

Zapraszamy.

Kontakt z redkacją .