Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Uzdrowienie od kuchni

Gdzie:
Dębowiec Willa Słoneczna, ul. Słoneczna 16

Kiedy:
17 listopada 2017 (piątek) g. 17:00

Opis:

We współpracy z pasjonatkami zdrowych nawyków żywieniowych zmotywujemy i nauczymy cię co jeść żeby nie chorować, uzyskać lepsze samopoczucie, a przy okazji zgubić zbędne kilogramy.

Spotkanie "Uzdrowienie od kuchni" składa się z dwóch bloków:
17.00 - wykład 15 zł
18.30 - warsztaty zdrowego gotowania 39 zł

Spotkanie poprowadzą:
Wiesława Rusin (http://www.przyjaznydietetyk.com/), coach psychodietetyki, dietoterapeutka pracująca według zasad dietetyki przyczynowej, autorka książek o leczeniu dietą, popularyzatorka zdrowego stylu życia. Zakazuje bycia na diecie. Zamiast tego namawia do poszukiwania przyjemności ukrytej wśród bogactwa smaków.

Katarzyna Trombik z wykształcenia pedagog specjalny, realizująca swoje pasję - zdrowie, zdrowe odżywianie i promowanie zdrowego stylu życia. Prowadząca własną działalność w zakresie medycyny prewencyjnej w oparciu o certyfikowany program ochrony zdrowia (zapobieganie chorobom, profilaktyka, doprowadzanie organizmu do równowagi kwasowo-zasadowej, wspomaganie podczas choroby, zdrowa redukcja wagi, zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia). Współpracuje z lekarzami medycyny klasycznej, przyczynowcami, holistykami, naturopatami, dietetykami, rehabilitantami. Stale poszerza wiedzę na szkoleniach, seminariach, konferencjach, warsztatach jak i śledząc najnowsze publikacje.

Warsztaty gotowania:
Dowiesz się jak świadomie i na stałe dokonać rewolucji żywieniowej, a przy tym jak pokarm faktycznie wpływa na różne strefy życia - sprawność fizyczna, funkcjonowanie umysłu i samopoczucie psychiczne.

Wspólnie ugotujemy:
Zupa z soczewicy z dynią
Naleśniki gryczane z nutellą z daktyli
Sok świeżo wyciskany z marchwi z dodatkami

Ilość miejsc ograniczona!
Rezerwacje: +48 698 469 722

Kontakt z redkacją .