Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Film: MIĘDZY NAMI WAMPIRAMI

Gdzie:
Cieszyn Kino Piast, ul. Ratuszowa 1

Kiedy:
10 listopada 2017 (piątek) g. 15:30 do 16 listopada 2017 (czwartek)

Opis:

Komedia familijna oparta na motywach bestsellerowego cyklu książek Angeli Sommer -Bodenburg, które doczekały się przekładów na ponad trzydzieści języków, wielomilionowych nakładów oraz licznych adaptacji telewizyjnych i teatralnych. Przezabawna i pełna niesamowitych wydarzeń historia przyjaźni chłopca i jego wyjątkowego przyjaciela – wampirka, udowodni wszystkim widzom, że strach może mieć długie kły, ale tak naprawdę ma tylko wielkie oczy!
Nastoletni Tony od najmłodszych lat fascynuje się wszystkim co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira.

Rudolf, podobnie jak Tony, jest nastolatkiem. Jest też najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, nie lubi smaku krwi, ale uwielbia sok z buraczków!
Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżyją razem wiele przygód. Między innymi odkryją sekret latających krów i pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

Niemcy/Anglia/Dania/Holandia, 2017, 83`, b.o., reż.: Richard Claus, Karsten Kiilerich.
Animowana, familijna komedia przygodowa
Bilety: 16,00 zł (norm); 13,00 zł (ulg. - dla dzieci, uczniów, studentów, rencistów i emerytów).

Kontakt z redkacją .