Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Popołudnie z GOK-iem w gminie Hażlach

Gdzie:
Pozostałe Filia GOK Zamarski/Pogwizdów

Kiedy:
01 października 2017 (niedziela) do 31 października 2017 (wtorek)

Opis:

Nuda? Wykluczone! W Gminnym Ośrodku Kultury w gminie Hażlach od października startujemy z zajęciami twórczymi i sportowymi. Macie w czym wybierać, bo oferta jest szeroka.

Zajęcia twórcze.
Na początek taniec. Przełamujemy szare jesienne dni energetycznym dancehall’em, którego nauczy Mateusz Nowak. Tancerz poprowadzi zajęcia dla dzieci od 6 do 13 roku życia. Będą najnowsze hity i kroki, które rozruszają każdego, nawet najbardziej opornego. Zajęcia będą odbywać się zarówno w Zamarskach, jak i Pogwizdowie w każdą środę. W Zamarskach o 15:00, a w Pogwizdowie o 16:30. Jednorazowy wstęp na zajęcia to koszt 8 zł, natomiast karnet na kwartał kosztuje 90 zł. Pierwsze zajęcia już 4 października.


Malowanie, rysowanie, klejenie i wycinanie – pomysłów na twórcze zabawy nie brakuje instruktorom Gminnego Ośrodka Kultury. Dlatego powstają dwie grupy twórcze otwarte dla wszystkich dzieci. W Pogwizdowie „Coś z niczego”, a w Zamarskach „Zaczarowany ołówek”. Grupa „Coś z niczego” będzie spotykała się w każdy wtorek o 16:00 i poprowadzi ją Agnieszka Machej, natomiast „Zaczarowany ołówek” w poniedziałki o 15:00, prowadzi Bernadeta Grygierek. Na zajęcia nie obowiązują wcześniejsze zapisy.


Letnie warsztaty muzyczne w Zamarskach cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i powodzeniem, że postanowiliśmy uruchomić stałe zajęcia wokalno-muzyczne. Poprowadzi je Sabina Broda – wokalistka z Cieszyna. Sabina ukończyła wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Bydgoszczu. Komponuje, pisze teksty piosenek, wydała też swoją pierwszą płytę. Na zajęciach uczestnicy nauczą się emisji głosu i otworzą się na nowe dźwięki. Planowane jest utworzenie dwóch grup wiekowych: 6-12 roku życia i powyżej 13 roku życia. Casting zainteresowanych udziałem w zajęciach odbędzie się 28 września o 16:00 w filii GOK w Zamarskach przy ul. Głównej 1.


W filii GOK w Zamarskach ruszamy także z warsztatami bibułkowymi. Raz w miesiącu, w pierwszy wtorek miesiąca o 15:00 Jolanta Sadlok nauczy was jak ze zwykłej bibuły wyczarować prawdziwe cuda. Pierwsze zajęcia już 3 października.
 

Kontakt z redkacją .