Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Warsztaty Twórczo Zakręcone

Gdzie:
Ustroń Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym Gwarek, ul. Wczasowa 49

Kiedy:
12 października 2017 (czwartek) do 15 października 2017 (niedziela)

Opis:

Warsztaty Twórczo Zakręcone już coraz bliżej – to będzie już nasze ósme spotkanie w Ustroniu. To tu miłośnicy rękodzieła z całej Polski i nie tylko, spotykają się, aby wspólnie podczas organizowanych warsztatów przekazywać sobie wiedzę dotyczącą różnego typu technik „hand made”.
Jeszcze tylko  w poniedziałek 9 października 2017 r. będzie można internetowo zapisać się na interesujące nas warsztaty. Kto nie zdąży, będzie mógł zapisać się na warsztaty bezpośrednio w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym "GWAREK" (Ustroń ul. Wczasowa 49) w dniach 12-15.10.2017 r.


Warsztaty będą odbywały się w trzygodzinnych blokach według następującego harmonogramu:
• 12.10 czwartek: 17.00 – 20.00
• 13.10 piątek: 9.00 – 12.00 i 15.00 – 18.00
• 14.10 sobota: 9.00 – 12.00 i 15.00 – 18.00
• 15.10 niedziela: 9.00 – 12.00


Koszt jednego warsztatu wynosi 37 zł.
Jednorazowa opłata organizacyjna – 22 zł

W ciągu czterech dni odbędzie się 139 warsztatów, które poprowadzi 42 instruktorów w prawie 70 różnych technikach rękodzieła. Warsztaty Twórczo Zakręcone, to raj na ziemi dla wszystkich, którzy kochają hand made.
Między innymi będzie można poznać: sutasz, wire wrapping, haft florencki, haft brazylijski, frywolitkę czółenkową, haft cieniowany, koronkę klockową, haft koralikowy, koronkę koniakowską, Zipper Art, czyli biżuterię z zamków błyskawicznych, malowanie wełną, quilling, beading, foamiran, koronkę teneryfową, kanzashi, patchwork, mini witraże, pisanki ażurowe, scrapbooking, haft wstążeczkowy, zdobienie pierników, filcowanie na mokro, chainmaille, trawiene miedzi i wiele innych ciekawych technik rękodzieła.

Materiały potrzebne na poszczególne warsztaty zapewniają organizatorzy i instruktorzy. Wykaz wszystkich warsztatów znajduje się w harmonogramie na stronie www.tworczozakreceni.org , tam też opisane są poszczególne techniki i przedstawieni są wszyscy instruktorzy prowadzący nasze warsztaty.
Na miejscu można będzie zakupić materiały i narzędzia do rękodzieła w sklepikach, które co roku są stałym elementem naszej imprezy, tak jak wystawa prac wykonanych i przywiezionych przez twórczo zakręconych uczestników.

Wszystkich, którzy jeszcze nie uczestniczyli w Warsztatach Twórczo Zakręconych uprzedzamy – to jest zaraźliwe. Raz się skusisz, a będziesz wracał stale i wciąż będzie Ci mało. Zapraszamy wszystkich Twórczo Zakręconych i tych, którzy mają ochotę rozpocząć swoją przygodę z rękodziełem. Na taką skalę, to jedyna taka impreza w Polsce.
 

Kontakt z redkacją .