Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

II Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej mężczyzn

Gdzie:
Cieszyn

Kiedy:
12 sierpnia 2017 (sobota) g. 09:30

Opis:

W sobotę 12 sierpnia odbędą się Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej – turniej mężczyzn. Gospodarzem i Organizatorem zawodów jest Miasto Cieszyn. Impreza odbędzie się pod patronatem Śląskiego Związku Piłki Siatkowej.

Cykl zawodów ma na celu wyłonienie Mistrzów Śląska w kategorii Męskiej i Mikstów. Turniej mężczyzn zostanie rozegrany 12 sierpnia 2017 r. o godzinie 9:30 na boiskach na Kąpielisku Miejskim w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23 oraz na Kompleksie Boisk "Sport Park" przy ul. Bolko Kantora 6. Zgłoszenia do turnieju odbywają się przez system www.beach.szps.pl, do godziny 18:00 w piątek 11 sierpnia oraz w dniu zawodów (w miarę wolnych miejsc). Potwierdzenie zgłoszeń i ewentualne zapisy w dniu turnieju do godziny 9:00. Opłata startowa wynosi 20 zł/para.
W każdym turnieju eliminacyjnym uczestnicy zdobywają punkty rankingowe. Suma punktów uzyskanych we wszystkich turniejach eliminacyjnych przez daną parę zawodników decyduje o grze w Turniejach Finałowych Otwartych Mistrzostw Śląska.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich kibiców do gorącego dopingu! 

Kontakt z redkacją .