Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

''Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę''- premiera k

Gdzie:
Pozostałe Cała Polska

Kiedy:
22 sierpnia 2017 (wtorek)

Opis:

22 sierpnia nakładem naszego wydawnictwa ukaże się książka "Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę" Hanny Greń, która jest kontynuacją "Jak kamień w wodę".Kontynuacja losów Kornelii Pliszki i komisarza Gerarda Skrzyńskiego. Opowieść o pozorach, które zbyt często zakłamują nasz obraz rzeczywistości.
Po ostatnich tragicznych wydarzeniach Gerard jest przekonany, że bezpowrotnie utracił to, co było dla niego najważniejsze. Po Kornelii pozostały mu jedynie wspomnienia oraz maleńki kot, którego kobieta zostawiła pod jego opieką przed ich ostatnim rozstaniem.
Okazuje się jednak, że ciało znalezione w domu Pliszki po pożarze należy do kogoś innego. Gdzie zatem podziała się Kornelia i dlaczego nie daje znaku życia? Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy komisarz dowiaduje się, że jego koledzy stawiają Kornelii absurdalne – jego zdaniem – zarzuty. Mężczyzna rzuca na szalę całą swoją zawodową przyszłość, żeby udowodnić, że podejrzewana przez policję kobieta jest niewinna. Jednak żeby to zrobić, trzeba ją najpierw odnaleźć. Rozpoczyna się polowanie na Pliszkę.

Książka pod patronatem OX.PL

Książka "'Światełko w tunelu. Polowanie na Pliszkę'' wydana została przez Wydawnictwo Replika

Kontakt z redkacją .