Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Zaczarowany Świat Operetki i Musicalu

Gdzie:
Ustroń Amfiteatr

Kiedy:
22 lipca 2017 (sobota) g. 18:00

Opis:

Operetka i jej zaczarowany świat.

Wielbicieli arii operetkowych mamy w naszym mieście wielu. I to dla nich oraz licznie odwiedzających Ustroń turystów i mieszkańców okolicznych miasteczek organizujemy letnie spotkanie z sympatycznymi, poznańskimi i łódzkimi śpiewakami i tancerzami.
Agnieszka Wawrzyniak i Karolina Garlińska-Ferenc/Emilia Zielińska bywają w Ustroniu od lat zachwycając publiczność pięknymi głosami i ujmującą aparycją. Artystki Teatru Muzycznego w Poznaniu i innych muzycznych scen znają repertuar musicalowy, operowy, operetkowy czy filmowy tak doskonale, że mogą wymieniać się rolami w przedstawieniach muzycznych, bajkach – bo i dla najmłodszej publiczności występują.
Na scenie amfiteatru w Ustroniu wystąpią w towarzystwie dwóch panów – Bartosza Kuczyka i Mirosława Niewiadomskiego. Postawny Bartosz dowcipnie i kulturalnie prowadzi cały koncert oczywiście śpiewając solo czy w duecie. Jest to tak sympatyczna postać, że widzowie pokochali go od pierwszego spotkania, a było to ładnych kilka lat temu. Podobnie jest z Mirkiem Niewiadomskim – tenorem uwielbianym przez publiczność – także Festiwalu im. Jana Kiepury w Ciechocinku, gdzie śpiewak jest corocznie oczekiwanym śpiewającym gościem. Pan Mirek jest świetny w każdym repertuarze, a ujmująca aparycja sprawia, że chce się Go i słuchać, i oglądać.
Śpiew artystów przeplatany będzie występami dwóch par baletowych, co zawsze przydaje koncertowi lekkości.
Zapraszamy 22 lipca o godz. 18.00 do ustrońskiego amfiteatru.

Bilety: 25 zł

Kontakt z redkacją .