Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

V Chrześcijański Marsz dla Życia i Rodziny

Gdzie:
Cieszyn

Kiedy:
21 maja 2017 (niedziela) g. 13:00

Opis:

Ulicami Cieszyna, w niedzielę 21 maja 2017, przejdzie po raz piąty Chrześcijański Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku hasłem marszu jest: Wybieram życie.

O szczęśliwych ludziach zazwyczaj niewiele się mówi. Nie wychodzą na ulice by manifestować, nie słychać o nich w mediach... Czy to znaczy, że szczęśliwych ludzi nie ma wśród nas? Ależ są! O godzinie 13:00 w dniu 21 maja 2017, wyjdą na Rynek Cieszyna, a następnie przejdą w radosnym Marszu dla Życia i Rodziny, aby powiedzieć, że wybrali życie.

Marsz przejdzie ul. Głęboką, Zamkową, Michejdy, Kochanowskiego, Wyższa Brama, na dziedziniec klasztoru sióstr Boromeuszek, gdzie organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny. Tradycyjnie będzie można tam zjeść pyszne placki ziemniaczane oraz inne przysmaki przygotowane przez tutejszą kuchnię. Dla dzieci przygotowane będą liczne atrakcje. Cały dochód z pikniku przeznaczony będzie na bieżącą działalność zakładu opiekuńczego sióstr Boromeuszek.

W tym roku w radosnym marszu będziemy uczestniczyć wraz z państwem Katarzyną i Sebastianem Kubis z Krakowa - rodzicami siedmiu dziewczyn i pięciu chłopaków: http://gosc.pl/doc/767218.Szczesliwa-czternastka

Jeśli też chcesz tak jak my okazać, że jesteś szczęśliwy bo wybierasz życie - przyjdź i dołącz do nas.

Zaproszenie na Marsz pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=Iy_HOC5-z_s

Zaprasza: Wspólnota „Nikodem" Mężczyźni w modlitwie

Kontakt z redkacją .