Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Koncert - PATHLIFE

Gdzie:
Cieszyn Rynek

Kiedy:
20 maja 2017 (sobota)

Opis:

Koncert w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej

Pathilfe to zespół tworzący nowoczesną muzykę o tematyce chrześcijańskiej. Od roku 2010 Patryk Haręża (lider zespołu) komponuje własne utwory. Przez kilka lat zespół grał koncerty w różnych miastach w Polsce biorąc udział w ewangelizacyjnych i kulturalnych wydarzeniach.

W 2016 roku zespół Pathlife został laureatem 1 nagrody podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej ''Glory" we Wrocławiu. Zespół jest w trakcie nagrywania swojej pierwszej płyty "Chcę gotowy być” w Studio EQ Piotra Kominka w Bielsku-Białej. Wydanie płyty planowanej jest na koniec maja roku 2017.

W składzie Pathlife usłyszeć można młodych i utalentowanych instrumentalistów oraz wokalistów którzy poprzez swoją pasję chcą dzielić się z innymi ewangelią. Zespół reprezentuje zaawansowaną jakość dźwięku oraz przygotowanie do koncertu. Co kryje się pod nazwą zespołu Pathlife? Tłumacząc z języka angielskiego jest to „ścieżka życia”. Pomysł na tę nazwę zrodził się dodatkowo przy połączeniu skrótu imienia i nazwiska lidera zespołu.

Kontakt z redkacją .