Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

SZYBCY I WŚCIEKLI 8 - napisy

Gdzie:
Cieszyn Kino \'Piast\', ul. Ratuszowa 1

Kiedy:
21 kwietnia 2017 (piątek) do 26 kwietnia 2017 (środa)

Opis:

21 – 26.04 15:15, 17:45, 20:15 SZYBCY I WŚCIEKLI 8 – napisy

Francja/Japonia/Kanada/USA/Anglia/Samoa, 2017, 136`, od lat 12, reż.: F. Gary Gray, wyk.: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Jason Statham, Kurt Russell i inni. Sensacyjny film akcji.

UWAGA! Premiera ogólnopolska w Cieszynie!!!

Bilety: 18,00 zł (norm); 14,00 zł (ulg. - dla uczniów, studentów, rencistów i emerytów).

Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos oraz uratować tego, który uczynił ich rodziną! Siódma część miała być zakończeniem serii „Szybcy i wściekli”. Filmowcom zależało, by oddać hołd zmarłemu Paulowi Walkerowi oraz pokazać to, co najlepsze w całej serii. To, co pokochali starzy fani i nowe pokolenie miłośników szybkich aut i mocnej akcji.

Kiedy jednak film wszedł do kin i osiągnął wielki sukces, twórcy zaczęli zastanawiać się, czy rzeczywiście opowiedzieli już wszystko. Tymczasem z całego świata napływały prośby fanów, by siódma część nie była jednak ostatnią.

Producenci Neal H. Moritz i Vin Diesel, scenarzysta Chris Morgan oraz reszta obsady i teamu twórczego zaczęli więc rozważać następny krok. Bez względu na wszystko, twórcy wiedzieli, że jeśli ma powstać kolejna część sagi, musi stać się czymś zupełnie różnym od tego, co widzowie widzieli do tej pory. Kiedy uznano, że wciąż jeszcze jest wiele historii, które mogą zostać opowiedziane w ramach serii, w ruch puszczono machinę produkcyjną. Jedno było pewne. Nowa część musi przynieść sensacyjny zwrot akcji, dzieki czemu będziemy mieli możliwość zobaczenia aktorów w zupełnie nowych rolach, pełnych emocji, jakich do tej pory nie musieli pokazywać. Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona – tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych, a wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie...

Kontakt z redkacją .