Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Wystawa Fotograficzna Michała Kuźmy

Gdzie:
Istebna GOK / Biblioteka Publiczna

Kiedy:
03 kwietnia 2017 (poniedziałek) g. 17:00 do 30 kwietnia 2017 (niedziela)

Opis:

Wystawa Fotograficzna Michała Kuźmy


Rozpoczęcie imprezy: 2017-04-03
Zakończenie imprezy: 2017-04-30


Miejsce imprezy: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji , Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej
Organizator: Facebookowy fanpage Świat Słów

Kontakt: https://www.facebook.com/NaszSwiatSlow/


W poniedziałek, 3 kwietnia 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteki Publicznej w Istebnej na wernisaż wystawy fotograficznej Michała Kuźmy. Prezentowane na wystawie fotografie oglądać będzie można do 30 kwietnia.

O wystawie :

Fotografia to sztuka. Wzbudza emocje odbiorców i jak każda sztuka, również i ta związana z robieniem zdjęć polega przede wszystkim na pokazaniu prawdy o życiu.
Najlepsze zdjęcia pokazują prawdziwe emocje. Czasami trudne a jednak szczere i bardzo autentyczne, które zwiększają wrażliwość i przyczyniają się do robienia jeszcze lepszych fotografii.

O autorze:

Mimo młodego wieku 25 lat, Michał Kuźma jest na tyle doświadczonym fotografem, że nie sięga bez powodu po aparat w celu zarejestrowania obrazu. Świadomie wybiera obrazy, które rejestruje za pomocą aparatu.
Fotografią interesował się od gimnazjum, poważnie działa w tym kierunku od 5 lat. Na początku nie myśląc całkiem serio o fotografii, teraz nie wyobraża sobie bez tego życia.
Ta wystawa jak twierdzi, jest dla niego ważnym momentem w życiu, ponieważ robi to co kocha i może się tym dzielić z innymi ludźmi w inny sposób niż dotychczas.
To pierwsza wystawa fotografii Michała, która być może będzie dobrym prognostykiem na przyszłość dla jego talentu. Michał przedstawi nam zestaw 130 zdjęć, wybrał je ze swoich zbiorów powstałych na przestrzeni ostatnich lat, a do ich wykonania używał lustrzanek, aparatów a także komórek. Jego zdjęcia to chwile, unikatowe sceny codziennego życia, jedne z form rzeczywistości, które bez fotografii umykają bez śladu w nurcie przemijania....

źródło tekstu zaproszenia: Facebookowy fanpage Świat Słów


 

Kontakt z redkacją .