Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Limboski w Etno Chacie Topolej

Gdzie:
Goleszów Etno-Chata \'\'ToPolej\'\'

Kiedy:
25 marca 2017 (sobota) g. 21:00

Opis:

LIMBOSKI w Etno Chacie Topolej !!! Gorąco zapraszamy na koncert - 25 marca o godz. 21.00 w Etno Chacie Topolej wystąpią:

Michał Limboski - gitara śpiew
Dominik Bieńczycki - gitara basowa, skrzypce
Kuba Rutkowski - przeszkadzajki
Natalia Kwiatkowska - śpiew
Paula Wolski - śpiew

Limboski, to jedna z bardziej intrygujących, nie do końca jeszcze odkrytych postaci polskiej muzyki alternatywnej. Wbrew najnowszym trendom stroni od elektronicznych aranżacji i od lat pozostaje wierny swojej największej fascynacji – źródłom rockowej piosenki. Pasjonat analogowych brzmień, chodząca encyklopedia korzeni bluesa i folku, a także obieżyświat - w poszukiwaniu weny odwiedził nawet Indie, gdzie cierpliwie uczył się gry na sitarze. Zdążył już wydać sześć autorskich płyt, a na 21 października przewidziana jest premiera kolejnego albumu.

Najnowsza płyta zawiera esencję dotychczasowej twórczości Limboskiego oraz kilka nowych utworów. Podstawą jest dziesięć charakterystycznych piosenek wybranych z dotychczasowej dyskografii. Jednak wielką atrakcją materiału są utwory, których próżno szukać na poprzednich wydawnictwach. Chwytliwe „Wesołe rozmowy z otchłanią”, prowokacyjne „Ja nie boję się śmierci” ubarwione uroczym cytatem z „Dark Side of the Moon” Pink Floyd i bujające w rytmie reggae pełne nadziei motto „Nie poddawaj się” to perełki w dorobku Limboskiego. Na albumie znajdą się także znane z emisji w radiowej Trójce, nigdy wcześniej niepublikowane nagrania „Świat to kwiat” i „W trawie”.

Kontakt z redkacją .