Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Spotkanie w bibliotece - operator kultury

Gdzie:
Cieszyn Dom Narodowy, Rynek 12

Kiedy:
22 marca 2017 (środa) g. 14:00

Opis:

Zgłoś pomysł, zdobądź fundusze i działaj na rzecz edukacji kulturowej realizowanej dla dzieci i młodzieży w województwie śląskim.


Biblioteka Miejska w Cieszynie wraz z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące udział w projekcie operatorkultury.pl, realizowanego w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura, które odbędzie się 22 marca 2017 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej cieszyńskiej biblioteki.


Regionalny Instytut Kultury w Katowicach jest operatorem ogólnopolskiego Programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura 2016-2018" i realizuje w województwie śląskim projekt operatorkultury.pl. Projekt zbliża sektor oświaty i kultury w prowadzeniu edukacji kulturowej na rzecz dzieci i młodzieży, a także wspiera osoby realizujące edukację kulturową. Umożliwia także zdobywanie i dzielenie się wiedzą, inicjuje budowanie sieci i partnerstw międzysektorowych poprzez wykorzystanie potencjałów ludzkich i instytucjonalnych sfery kultury i oświaty. A wszystko po to, aby zwiększać znaczenie edukacji kulturowej jako istotnego elementu kształtującego pożądane postawy społeczne i obywatelskie.


Serdecznie zapraszamy animatorów, nauczycieli, bibliotekarzy i wszystkich, którzy zainteresowani są tematem edukacji kulturowej.


Kontakt z redkacją .