Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Zimowy Zjazd Komediowy 2017

Gdzie:
Wisła Hotel Gołębiewski

Kiedy:
17 lutego 2017 (piątek) g. 20:00 do 18 lutego 2017 (sobota)

Opis:

W dniach 17-18 lutego zapraszamy do Hotelu Gołębiewski w Wiśle na dwa spektakle teatralne - Zimowy Zjazd Komediowy 2017.

Jan Jakub Należyty - VIAGRA I CHRYZANTEMY
Ona – dystyngowana wdowa, ON – nieokrzesany kamieniarz. Błąd ortograficzny wykuty w marmurze staje się fatalnym początkiem ognistej znajomości niespełnionej primadonny, dziś nauczycielki śpiewu z pragmatycznym, zadowolonym z siebie rzemieślnikiem. Ona zobaczyła błąd, on „nawet zaliczki nie zobaczył”. Do czego doprowadzi jego absolutny brak słuchu i ogłady w konfrontacji z jej słuchem absolutnym i nieskazitelnymi manierami? Czy leki na potencję przyniosą spodziewany efekt? Co wyniknie z lekcji śpiewu, które On postanawia wziąć u niej w ramach zapłaty za wykonaną pracę? Mówi się, że od miłości do nienawiści jest bardzo blisko, czy może być odwrotnie?
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Muzyka: Dawid Sulej-Rudnicki
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty

Jan Jakub Należyty - TRZY RAZY ŁÓŻKO
Prywatne życie aktorów! Namiętności, wątpliwości, kłótnie i ważne decyzje podejmowane w pościelowych dekoracjach. Do tego teściowa, która zaraz przyjedzie i karp, przez którego nie można się wykąpać. Samo życie. Ta komedia małżeńska cieszy się rekordową ilością przedstawień (ponad 600). Tłumaczona na niemiecki, angielski i bułgarski. Zapraszamy do obejrzenia Trzy razy łóżko w realizacji Krakowskiego Teatru Komedia ze specjalnie na tę okoliczność dopisaną czwartą częścią i piątą częścią.
Reżyseria: Piotr Dąbrowski
Muzyka: Mariusz Telicki
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska – Należyty

Początek spektakli o godzinie 20:00. Bilety w cenie 69 i 79 zł można nabyć na stronie www.bilety.krakowski-teatr-komedia.pl, od 6 lutego w Informacji Turystycznej "Wisła Otwarta Turystycznie" przy placu Hoffa, oraz w dniu spektaklu w recepcji Hotelu Gołębiewski.

Kontakt z redkacją .