Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

'' Jak się kochają w niższych sferach''

Gdzie:
Cieszyn Teatr im. A. Mickiewicza

Kiedy:
22 kwietnia 2017 (sobota) g. 16:00

Opis:

Piotr Polk - Frank - nudziarz i pantoflarz, z upodobaniem naprawiający elektryczne szczoteczki i przepychający podwórkowe szambo.
Andżelika Piechowiak - jego perfekcyjna żona Fiona, wzorcowa zołza z zawsze idealną fryzurą i romansem na boku.
Rafał Królikowski - Bob, kochanek Fiony, patologiczny amant, amator mocnych trunków i świętego spokoju, który zakłóca mu wrzeszczący synek i jego lekko zwariowana żona Teresa - Anna Oberc, hipiska skupiona na wycinkach prasowych i "puszczania" dymka". A do tego dwie "przypadkowe ofiary" zamieszane w ukrycie zdrady -Grażyna Wolszczak - Mary - przestraszona życiem "szara mysz" oraz jej domowy dyktator, choleryk i geniusz księgowości Wiliam, czyli Piotr Cyrwus.
Dzięki takiej wybuchowej mieszance charakterów pokażemy Państwu w brawurowy sposób "Jak się kochają w niższych sferach".
Nowa komedia Teatru Kamienica w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza to zupełnie inne spojrzenie na angielskie poczucie humoru, zabawa formą i teatralną konwencją. Symultaniczność zdarzeń, dynamiczne tempo akcji i wyrafinowane kreowanie rzeczywistości, w której nikt nie jest pewny niczyjej wierności ani prawdomówności nie pozwolą Państwu zapomnieć tego spektaklu.
 
 
Zapraszamy serdecznie!!!
 
Kontakt z redkacją .