miejsce:
adres:
Korty Tenisowe, ul. Sportowa 1
Amatorskie Turnieje Tenisa Ziemnego Amatorskie Turnieje Tenisa Ziemnego

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Cieszynie oraz Cieszyński Klub i Szkoła Narciarska "Skręty" serdecznie zapraszają wszystkich miłośników tenisa ziemnego na Amatorskie Turnieje Tenisa Ziemnego. Rozgrywki mają na celu popularyzację dyscypliny sportu jaką jest tenis ziemny, nawiązanie kontaktów sportowych i koleżeńskich wśród tenisistów amatorów oraz stworzenie struktury umożliwiającej w przyszłości utworzenie Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Turnieje odbędą się w dniach 23-24.07.2016 r. oraz 27-28.08.2016 r. o godzinie 9:00 na kortach tenisowych przy Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Sportowej 1 w Cieszynie. W turnieju mogą uczestniczyć zawodnicy amatorzy, którzy zgłoszą się do turnieju w dniu zawodów przed rozpoczęciem rywalizacji. Opłata startowa wynosi 20 zł. Rywalizacja odbędzie się w kategorii kobiet i mężczyzn. Mecze będą toczyły się do 2 wygranych setów. W przypadku remisu odbędzie się dodatkowy set (pełny set lub przedłużony tie- break do 10 pkt.). Turnieje wliczane są do łącznej klasyfikacji na którą składają się zdobyte punkty wg miejsca zajętego w turnieju. Szczegółowe informacje na temat turnieju można znaleźć na stronie internetowej www.mosir-cieszyn.pl w zakładce imprezy.