Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

DOKA Downhill City Tour - Dual Edition

Gdzie:
Cieszyn Rynek

Kiedy:
08 kwietnia 2018 (niedziela) g. 10:00

Opis:

Kolejny sezon cyklu Downhill City Tour przed nami. Pierwsza, otwierająca edycja odbędzie się w Cieszynie. Podobnie jak w zeszłym roku rozgrywana będzie ona w formule Dual, gdzie dwóch zawodników ściga się równocześnie na specjalnie przygotowanej trasie pełnej skoczni, schodów, kostki brukowej, band i innych przeszkód występujących w miejskiej infrastrukturze.

Planujemy drobne zmiany na trasie i rozbudowę miasteczka rowerowego, które czekać będzie na widzów i zawodników na cieszyńskim rynku. Wśród atrakcji przygotowanych dla kibiców wymienić można między innymi: strefę dla dzieci, tor pumptrack wraz z instruktorem, konkursy z nagrodami, foodtrucki, stoiska partnerów i wiele innych.

Niesamowite widowisko rowerowe w centrum miasta, sspektakularne skoki sięgające 15 metrów, piękno rywalizacji i zapierające dech w piersiach sportowe emocje to wszystko co opisuje cykl Downhill City Tour.

Będzie to 9. edycja tego wydarzenia w historii, organizowanego już od 3 lat. Wśród miast, które odwiedził cykl znajdują się: Ustroń, Karpacz, Cieszyn, Przemyśl i Kłodzko.

MIEJSCE: Cieszyn, Rynek
DATA: 8.04.2018
ZAPISY i REGULAMIN: www.downhillcitytour.pl/zapisy

Więcej informacji: www.downhillcitytour.pl

Kontakt z redkacją .