Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Kabaretowy Szczyt Wszystkiego

Gdzie:
Wisła Hotel Gołębiewski

Kiedy:
03 lutego 2018 (sobota) g. 20:00

Opis:

Organizator - kontakt: 735 988 477

3 lutego o godz. 20:00 zapraszamy do Hotelu Gołębiewski na Kabaretowy Szczyt Wszystkiego. Bilety do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury (Plac B. Hoffa 3, Wisła) oraz na www.biletyna.pl i www.syroop.pl.

Kabaretowy Szczyt Wszystkiego: Łowcy.B, Pakosińska, Kryszak oraz Paszczyk i Motyka z Paranienormalnych już niebawem w górskich kurortach! Szczytna, Wisła, Zakopane… Te trzy miejscowości połączy Kabaretowy Szczyt Wszystkiego! 2, 3 i 4 lutego w górskich kurortach wystąpi elita polskiej sceny kabaretowej! Mistrzowie dowcipu w mistrzowskiej formie, premierowe skecze i piosenki na najwyższym poziomie: wszystko to czeka nas już niebawem.

SZYKUJE SIĘ SOLIDNA DAWKA HUMORU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
- Po doskonale przyjętych przez publiczność Letnich Spotkaniach Kabaretowych Ściernisko 2017, postanowiliśmy wprowadzić zimowy cykl kabaretowych festiwali. Mamy nadzieję, że Kabaretowy Szczyt Wszystkiego wpisze się na stałe w kalendarz górskich kurortów. Wybraliśmy trzy przepiękne miejscowości: Szczytną, Wisłę oraz Zakopane - mówi Robert Motyka, dyrektor artystyczny Kabaretowego Szczytu Wszystkiego. - Zaproszenie do wzięcia udziału w zimowym kabaretonie przyjęli: Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak oraz kabaret Łowcy.B. Skład absolutnie mistrzowski. Na scenie pojawi się także mój serdeczny kolega z kabaretu Paranienormalni, Michał Paszczyk. Z Michałem poprowadzimy całość wydarzenia oraz zaprezentujemy premierowe skecze. Szykujemy też niespodziankę, a jak to z niespodziankami bywa, nie możemy zbyt wiele zdradzić. Mała podpowiedź: folk i kapela... Na tę chwilę nie mogę powiedzieć nic więcej, ale obiecuję, że będzie rewelacyjnie! - dodaje.

Robert Motyka i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni zaprezentują skecze, których nie widzieliśmy jeszcze nigdzie i nigdy wcześniej. Katarzyna Pakosińska w swoim recitalu "Kobieta apetyczna" przekona wszystkich, że łatwiej powstrzymać deszcz, niż... kobietę, która pragnie mężczyzny. Jerzy Kryszak urzeknie nas zręcznym dowcipem, pełnym świeżego spojrzenia na bieżące wydarzenia. Kabaret Łowcy.B zaprezentuje skecze premierowe, jak i te, które widzowie zdążyli już pokochać.

Więcej informacj na temat Kabaretowego Szczytu Wszystkiego możemy śledzić na bieżąco na fanpage'u oraz na www.kabaretowyszczytwszystkiego.com. Bilety dostępne na www.syroop.pl, www.biletyna.pl oraz w salonach Empik w całym kraju.

Kontakt z redkacją .