Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Koncert Big Silesian. Gość specjalny Waldemar Malicki

Gdzie:
Cieszyn Teatr im. Adama Mickiewicza

Kiedy:
20 października 2017 (piątek) g. 19:00

Opis:

Z okazji 99. rocznicy powołania Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 20 października br. o godz. 19.00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza odbędzie się uroczysty koncert organizowany przez Miasto Cieszyn.

Gościem specjalnym wieczoru będzie Waldemar Malicki. W programie pierwszej części usłyszymy wiele znanych i lubianych przebojów polskiej sceny estradowej w nowych aranżacjach i brawurowym wykonaniu jednej z najlepszych w Polsce orkiestr rozrywkowych Big Silesian Band z udziałem solistów. Orkiestra działa pod patronatem Polskiego Radia w Katowicach i współpracuje z plejadą polskich gwiazd wokalistyki rozrywkowej. A będą to piosenki z repertuaru m.in. Karin Stanek, Andrzeja Zauchy, Marii Koterbskiej, Ewy Bem, Hanny Banaszak, Zbigniewa Wodeckiego, Kasi Kowalskiej, Rudi Szuberta.

W drugiej części koncertu z tą samą orkiestrą wystąpi gość specjalny wieczoru, znakomity pianista, popularyzator muzyki, humorysta, współautor i wykonawca wielu audycji telewizyjnych, Waldemar MALICKI, w autorskim programie z muzyką filmową w roli głównej. Podczas koncertu zostanie wręczona nagroda Miasta Cieszyna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, którą w roku bieżącym odbierze Michael Morys-Twarowski.

Bilety można nabyć w kasie teatru oraz w sprzedaży internetowej na stronie http://www.teatr.cieszyn.pl/repertuar/koncert-big-silesian-oraz-solistow-gosc-specjalny-wieczoru-waldemar-malicki

Kontakt z redkacją .