Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Film: PARYŻ MOŻE POCZEKAĆ

Gdzie:
Cieszyn Kino \''Piast\'' , ul. Ratuszowa 1

Kiedy:
22 września 2017 (piątek) g. 18:00 do 28 września 2017 (czwartek)

Opis:

Ten film jest jak niesamowita, nieoczekiwana, ale na wskroś urocza i fascynująca podróż, która pozwala chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami!
Wydaje się, że życie Anne (Diane Lane) jest spełnieniem marzeń. Kobieta jest żoną Michaela( Alec Baldwin), bogatego hollywoodzkiego producenta, któremu towarzyszy w podróżach po całym świecie. W rzeczywistości Anne żyje w cieniu zapracowanego i ciągle nie mającego czasu męża,a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno.
Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech w piersiach widoków, nieoczekiwanego humoru oraz... szczypty romansu. „Paryż może poczekać” jest debiutem fabularnym Eleanor Coppoli – żony słynnego hollywoodzkiego reżysera Francisa Forda Coppoli („Ojciec chrzestny”, „Czas Apokalipsy”,„Dracula”).

USA/Japonia, 2016, 92 min., reż.: Eleanor Coppola.

Kontakt z redkacją .