Kalendarz imprez

Wiadomości

Kontakt24

<

Koncert: FAELA

Gdzie:
Goleszów Muzyczna Etno Chata Topolej, ul. Wiejska 22 A

Kiedy:
01 września 2017 (piątek) g. 20:00

Opis:

Już 1 września o godz. 20.00 zespół wystąpi w Muzycznej Etno Chacie Topolej w Goleszowie. To niepowtarzalna okazja dla mieszkańców naszego regionu, żeby na żywo poczuć energię muzyki, w której pobrzmiewają rytmy różnych kultur i stylów muzycznych!
Zespół właśnie jest w trakcie światowej trasy koncertowej!

Wstęp – przedsprzedaż: 20 zł/os. | w dniu koncertu 25 zł/os

Opis zespołu:
Temu zespołowi pisane jest podbicie serc fanów world music na arenie międzynarodowej" - National Geographic World Music

Nie ma znaczenia, czy mówimy o scenie wielkiego festiwalu z wielotysięczną publicznością, czy scenie w małym obskurnym pubie.
Faela z niezawodną skutecznością powali publikę na kolana. Siedmiu muzyków o korzeniach w Chile, Argentynie, Anglii, Hiszpanii i Szwecji łączy muzykę latynoską, jazz, rock i muzykę bałkańską, z jednym wspólnym celem - stworzyć spektakl przepełniony energią i szczęściem. Zespół został założony w 2007 w szwedzkim Malmö. Od tego czasu wydali razem trzy albumy, zagrali ponad 700 koncertów w wielu zakątkach świata, i są bez wątpienia najciężej pracującym zespołem w Szwecji.... Ciągle rosnąca liczba fanów pokazuje, że muzyce Faeli trudno się oprzeć. Pośród wielu innych festiwali i klubów, Faela zagrała na Montreux Jazz Festival, Blue Balls Festival, Horizonte Festival, Fusion Festival i jeździ w trasy po całej Europie i Argentynie.

https://www.youtube.com/watch?v=fR-cvbAY7mA
https://www.youtube.com/watch?v=03KOByxLLm8

http://topolej.pl/
Kontakt z redkacją .